Realizacja Pięknych Łazieneki

Nasz Unikalny Sposób

Firma Łazienka w 10 Dni z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w kompleksowych remontach, wykończeniach stanu surowego w łazienkach na terenie całej Warszawy a także Marek, Wołomina, Piaseczna, Mińska Mazowieckiego, Legionowa, Grodziska Mazowieckiego, Otwocka, Pruszkowa, Góry Kalwarii. Naszym głównym zadaniem jest wyeliminowanie ryzyka i stresu podczas remontu łazienki, stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie klienta i funkcjonalny projekt, szczególnie w małych łazienkach w blokach. Porównując się z innymi wykonawcami, nasze podejście eliminuje stres, jest kompleksowe i wysokiej jakości. Mamy wykonanych setki pięknych i funkcjonalnych łazienek od 2012. Wysoka jakość usług jest standardem dla firmy Łazienka w 10 Dni; remont typowej łazienki trwa 10 dni roboczych.

Z naszą firmą Łazienka w 10 Dni remont łazienki staje się wyjątkowo łatwy. Decyduje o tym specjalistyczne doświadczenie wyłącznie w projektowaniu i remontach łazienek. Każdy pojedynczy element projektu łazienki i jego cena zostaną zawarte w umowie – bez żadnych niespodzianek.

Krok 1

Wyślij do nas wiadomość lub zadzwoń +48 22 605 25 89 i dowiesz się czy nasza usługa spełni Twoje oczekiwania w stosunku do terminów, szacunkowego kosztu i procesu.

Krok 2

Wypełnij nasz prosty Kwestionariusz Remontowy. Informacje, które w nim zawrzesz pozwolą mam rozpoznać Twoje potrzeby, określić wstępny budżet oraz zarezerwować termin remontu a także umówić się na Pierwsze Spotkanie.

Krok 3

Na Pierwszym Spotkaniu po podpisaniu Umowy Projektowej, zostanie dokonany pomiar łazienki, ustalane szczegóły techniczne i projektowe a następnie przygotujemy projekt łazienki, listę materiałów i kosztorys do akceptacji.

Krok 4

Na Drugim Spotkaniu zostanie podpisana Umowa Wykonawcza z gwarancją stałej ceny i zwrócona kwota za projekt. Wszystkie materiały zostaną zamówione.

Krok 5

Następnie w zaplanowany dzień remontu, rozpoczną się prace i Twoja nowa łazienka zostanie skończona tylko w ciągu 10 dni!

Dlaczego warto wybrać łazienkę w 10 dni?

Gwarancja Prawidłowego Wykonania Remontu

Podczas remontu łazienki masz wiele możliwości: możesz zatrudnić glazurnika lub firmę projektowo-budowlaną, możesz sam kupić materiały, możesz zatrudnić podwykonawców i zarządzać własnym projektem, a nawet możesz to zrobić sam. Ale te opcje są bez porównania z możliwościami, które zapewnia firma Łazienka w 10 Dni, firmy zajmującej się projektowaniem i kompleksowym remontem, która jak nikt inny pozwala klientowi przejść przez remont w “białych rękawiczkach”. Wykonujemy kompleksowy remont od początku do końca, w tym projektowaniem, materiałami, instalacją, gwarancjami i wszystkim pomiędzy.

Proces Rezlizacji Łazienki Twoich Marzeń

Nasz proces rozpoczyna się od pierwszego spotkania Projektanta w Twoim domu, wykonania pomiarów, określenia warunków technicznych oraz ustalenia ogólnego wyglądu nowej łazienki a następnie krok po kroku dopracowania wszystkich szczegółów remontu w postaci rysunków, wizualizacji, listy materiałów i kosztorysu. Dla wygody i oszczędzenia czasu przesyłamy to wszytko przez email. W dniu rozpoczęcia remontu, dedykowana ekipa wykonuje cały projekt od początku do końca! Miejsce pracy pozostaje czyste i uporządkowane od pierwszego dnia do końca remontu, a nasze ekipy są ekspertami w minimalizowaniu utrudnień dla Ciebie, Twojego domu, rodziny, zwierząt domowych i codziennego funkcjonowania.
Wszyscy nasi projektanci i ekipy remontowe są zatrudnieni na umowę o pracę, przeszkolonymi przez naszą firmę Łazienka w 10 Dni. Nie korzystamy z podwykonawców ani pracowników tymczasowych. Wspieramy naszą pracę gwarancjami na materiały wykończeniowe i prace remontowe jak również używamy tylko najwyższej jakości materiałów znanych nam marek.

Dlaczego Doświadczenie Jest Ważne

Remont Bez Stresu

Klienci rutynowo informują nas, że nie mają obaw o postępy w pracach, kiedy współpracują z firmą Łazienka w 10 Dni. Nasi klienci są zadowoleni z precyzji naszego procesu projektowego i szybkiego remontu łazienki, nie muszą robić zbyt dużo, tylko usiąść i czekać na ostateczny rezultat. Kiedy pierwszego dnia widzą, starannie zabezpieczane miejsce pracy i zorganizowanie naszych pracowników – czują się spokojni przez cały okres remontu. To oznacza dla nich więcej czasu na robienie tego co chcą lub potrzebują zamiast zajmować się doglądaniem remontu.
Indywidualny Projekt
Specjalizujemy się w projektowaniu łazienek; znamy się na rozwiązaniach trudnych technicznie występujących szczególnie w małych łazienkach w blokach z lat 70. Nasza wiedza techniczna pozwala projektować łazienki funkcjonalne, piękne i dostosowane do wymogów konstrukcyjnych.
Projektowanie
Pomagamy naszym klientom wybrać najlepsze i polecane materiały polegając na zdobytym doświadczeniu z różnymi markami. Przygotowana przez nas lista materiałów ułatwia klientom podjęcie ostatecznej decyzji, która zdecyduje o wyglądzie nowej łazienki.
Gwarancja Terminów
Nasz standardowy remont w typowych łazienkach w blokach z lat 70 trwa 10 dni roboczych – gwarantujemy wykonanie na czas i w budżecie. Większe i bardziej skomplikowane łazienki, z oddzielną toaletą mogą zabrać więcej czasu od 10 do 20 dni roboczych w zależności od rodzaju trudności.
Łatwy Proces
Zajmujemy się wszystkim: projektowaniem, składowaniem i dostarczaniem materiałów, wyburzaniem, remontowaniem, sprzątaniem i gwarancjami. Jeśli wystąpią nieprzewidziane trudności, nasza ekipa remontowa zrobi wszystko aby rozwiązać problem bez utrudnień dla klienta, bez opóźnień czy podnoszenia budżetu.